KONST / Skulptur & konsthantverk / Rökelsekar 8012262
nr 801 2262
Rökelsekar
Pagod, Asien, Brons, höjd: 22 ca
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:08:16
14/1 14:34:14